Wypożyczalnia rowerów górskich w Kosarzyskach zachęca do skorzystania z aktywnej formy wypoczynku.

Beskid Sądecki to wymarzone miejsce dla miłośników roweru. Wiele ścieżek i tras rowerowych pozwala na całodniowe eksplorowanie okolic Doliny Popradu. Jeśli ktoś preferuje bardziej ekstremalną jazdę, polecamy wyjazdy kilkudniowe z noclegami w schroniskach górskich.

Teraz wyjeżdżając na wakacje nie musisz zabierać ze sobą roweru. Kiedy będziesz na miejscu zadzwoń do nas, a my dostarczymy Ci sprzęt prosto "pod drzwi".

Nie wiesz dokąd wybrać się na przejażdżkę? Na naszej stronie znajdziesz mapy tras z opisami i zdjęciami ciekawszych miejsc w Popradzkim Parku Krajobrazowym jak i całym Beskidzie Sądeckim.

Przyjechałeś z dziećmi? Mamy rowery także dla nich. Posiadamy małe rowery, a także duże przystosowane do wożenia dzieci w siodełku.

...a może po prostu zepsuł Ci się własny rower? W naszym serwisie znajdziesz niezbędną pomoc.

Swoje wakacje zaplanowałeś na zimę? Wówczas oferujemy w naszej wypożyczalni sprzęt narciarski we wszystkich rozmiarach. Proponujemy narty dla początkujących i szybkie "deski" dla doświadczonych narciarzy. Jeśli ktoś preferuje snowboard, także znajdzie u nas coś dla siebie.

Dowozimy sprzęt do klienta, serwisujemy narty, polecamy instruktorów, wyjaśniamy gdzie i kiedy najlepiej skorzystać z tras narciarskich. Polecamy narty najlepszych firm profesjonalnie przygotowane do zjazdów.

Przygotujemy także Twój własny sprzęt - naostrzymy, wyszlifujemy, nasmarujemy, przygotujemy wiązania itp.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

© 2007 by B.Wójs-Vuys.