Beskid Niski to jeden z najpiękniejszych i jeszcze wciąż odkrywanych regionów turystycznych w Polsce.
W zachodniej części tych gór znajduje się gmina Kamionka Wielka, a w niej maleńka miejscowość Królowa Górna. To tutaj u podnóża Wiśniowej Góry (702 m n.p.m) usytuowane jest Ranczo U Wicia.
Turyści gotowi na bardziej aktywny wypoczynek znajdą tutaj miejsce wyjątkowe: kryta ujeżdżalnia wraz ze stajnią pełną koni, nowoczesny drewniany dom traperski i hektary łąk i pól do przemierzenia w siodle. Możesz tutaj dosiąść rasowego wierzchowca, spróbować swoich umiejętności na lonży czy udać się na wielodniowy konny rajd. Oprócz tego komfortowy nocleg, kuligi, ogniska na łonie natury zagwarantują Ci niezapomniane wrażenia. Zimą można skorzystać z pobliskich stoków narciarskich w Ptaszkowej i Kamiannej.
W naszej stajni posiadamy konie rasowe: anglo-araby, quoterry. Prowadzimy kursy jazdy konnej w stylu western i klasycznym. Dla gości z własnym koniem oferujemy miejsce w pensjonacie. Cena za miesiąc pobytu 500 zł. Dodatkową atrakcję stanowić mogą zimowe kuligi konne, zakończone biesiadą przy ognisku.
Dysponujemy krytą ujeżdżalnią gdzie można udoskonalać swoje umiejętności także wieczorami i zimą.
- jazda na ujeżdżalni - 30 zł/45 min
- lonża - 35 zł/30 min
- teren - 50 zł/1 godzina
Oferujemy nowoczesny, komfortowy dom noclegowy, w którym znajdziesz 8 miejsc noclegowych w trzech pokojach na piętrze. Znajduje się tam duża, wyposażona kuchnia z jadalnią, poza tym przestronny salonik z biblioteczką. W domu są dwie łazienki z kabiną prysznicową i wanną. Z tarasu widokowego można podziwiać pobliskie góry jak i całą stadninę. Istnieje możliwość wynajmu całego domu. Cena do negocjacji.
W pobliżu domu znajduje się altana do grillowania. Obok parking.

Królowa Górna

uwicia@wbeskid.pl

8 miejsc, 3 pokoje

do negocjacji

ujeżdżalnia, szkoła jazdy, pensjonat dla koni, dom do wynajęcia, parking

© 2007 by B.Wójs-Vuys.