Dom góralski - pokoje gościnne - Andrzej Dudczak zaprasza do Wierchomli Wielkiej w Beskidzie Sądeckim.

Dom usytuowany jest w środkowej części doliny Baraniackiego Potoku - lewego dopływu Wierchomlanki. W pobliżu wyjście na czerwony szlak w kierunku Łomnicy-Zdroju oraz do rezerwatu Wierchomla i na Pustą Wielką (1061 m n.p.m.).

Piękne widoki okolic Wierchomli, szlaki turystyczne i źródła wody mineralnej oraz prawdziwie górski mikroklimat czynią to miejsce wyjątkowym wśród wyjątkowych. Śnieg zalega tutaj przez 5 miesięcy - w tym czasie dolina pozostaje w cieniu, słońce nie sięga ponad widnokrąg. Latem utrzymuje się tutaj stały mikroklimat chroniący od letniej spiekoty.

Do dyspozycji gości oddajemy cały dom (w stylu góralskim, ściany z bali). Cena za pobyt uzależniona jest od czasu jego trwania. W ofercie 14 miejc noclegowych (4 pokoje i 3 łazienki), duży salon z kominkiem i TV, jadalnia oraz kompletnie urządzona kuchnia.

Za domem na wzniesieniu usytuowany jest drewniany szałas biesiadny z piecem do grilowania. Rozpościera się stąd widok na Wierchomlę.

Dodatkowymi atutami są dobry dojazd cały rok i duży parking.

Idealne miejsce na spotkania integracyjne, imprezy okolicznościowe czy weekendowe spotkania rodzinne.

Bezpośrednia bliskość lasu w połączeniu z położeniem na skraju miejscowości powoduje wrażenie prawdziwej enklawy ciszy i spokoju.

Informacje dodatkowe:

  • Pojemność:

    14 miejsc, 4 pokoje

  • Standard:

    cały dom do wynajęcia, kuchnia, 3 łazienki, kominek, grill, szałas, basen, parking

  • Cena:

    do negocjacji

więcej informacji >>


Kontakt:

Andrzej Dudczak
Wierchomla Wielka 45, Baraniacki Potok
tel.:

dudczak@wbeskid.pl