Jaś i Małgosia Gawęccy zapraszają do Gospodarstwa Agroturystycznego GAWĘCKÓWKA. Obiekt położony jest 4 km od uzdrowiska Krynicy-Zdroju na Krzyżówce.

W ofercie posiadmy pokoje z łazienkami i TV, całodniowe wyżywienie (domowa kuchnia 3 posiłki). W budynku Do dyspozycji gości jadalnia oraz sala kominkowa na wieczorne spotkania. Sauna fińska, sala ze stołem do ping-ponga, piłkarzyki, lotki, szachy, gry planszowe, karty, puzzle itp. pozwolą urozmaicić czas podczas deszczowej pogody. Dostęp do sieci wi-fi. Duży oświetlony parking.

Na terenie gospodarstwa znajduje się profesjonalny basen z podgrzewaną wodą i oświetleniem o wymiarach 11x5x1,5m. Jesteśmy jedynym Gospodarstwem Agroturystycznym w okolicy z tak dużym prywatnym basenem. Za domem usytuowany jest wyciąg narciarski 250m. I również jesteśmy jedynym Gospodarstwem Agroturystycznym w okolicy z prywatnym wyciągiem narciarskim. (stok jest oświetlony) Na miejscu dostępni wykwalifikowani instruktorzy oraz wypożyczalnia nart i snowboardów. Szałas do grillowania, własny plac zabaw dla dzieci oraz boiska do siatkówki i piłki nożnej. Wypożyczamy również rowery, skutery śnieżne oraz quady. Zimą organizujemy kuligi konne z saniami, ogniskiem, herbatą góralską i naszą Cytrynówką.

Organizujemy imprezy okolicznościowe: Wesela, bankiety, zabawy, imprezy firmowe, chrzciny, komunie, stypy, itp.

Posiadamy wiele atrakcji, żeby nasi goście mięli co robić latem i zimą. Cały czas rozwijamy się dla was !!

Nasza lokalizacja jest gwarancją udanego wypoczynku, a nastrój i atmosfera, którą budujemy wspólnie z Naszymi Gośćmi powoduje, że kto raz tutaj przyjedzie szybko do nas wraca.

Informacje dodatkowe:

  • Pojemność:

    pokoje 2, 3, 4 osobowe

  • Standard:

    pokoje z łazienkami i TV, sauna, basen, parking wi-fi, grill, szałas, plac zabaw, boisko do siatkówki i piłki nożnej, wyciąg narciarski, wypożyczalnia nart, snowboardów, rowerów, skuterów śnieżnych i quadów.

  • Cena:

    do negocjacji

więcej informacji >>


Kontakt:

Małgosia i Jaś Gawęccy
Krynica-Zdrój
Krzyżówka 13 A
tel.: 18 476 17 62
518 656 537
506 371 505
gaweckowka.wbeskid.pl
gaweckowka.jm@wp.pl