TYLICZ to malownicza miejscowość znajdująca się w odległości 6 km od tak bardzo popularnej Krynicy-Zdrój.

Jako gospodarze, na pierwszym miejscu stawiamy na miłą rodzinną atmosferę. Staramy się, aby nasi goście czuli się swobodnie, dbamy o wygodę i czystość. Zabiegamy o to, aby przygotowywane przez nas posiłki każdemu smakowały .

Pragniemy, aby Dom Wypoczynkowy TERESA kojarzył się Państwu z gościnnością, spokojem i urokiem polskiej wsi.

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy 3 i 2 osobowe pokoje z łazienkami, studio 2+2 oraz 2+3 z łazienkami. Każdy pokój wyposażony jest w TV SAT, wi-fi, radio, czajnik bezprzewodowy, lodówkę i ręczniki.

W naszym domu serwujemy posiłki dla gości. Posiłki przygotowywane są osobiście przez Gospodynię domu, która jest z zawodu dietetykiem. Istnieje możliwość uzgodnienia jadłospisu według upodobań gości, a także z uwzględnieniem określonej diety.

Do dyspozycji gości jest przestronna stylowa altana stojąca w pięknym, dużym ogrodzie, pełnym zieleni i kwiatów. Jest to wspaniałe miejsce do grillowania na świeżym powietrzu! Na życzenie gości organizujemy grilla, podczas którego serwujemy m.in. pieczone kiełbaski, karkówkę, kaszanki przyrządzone według tajemnej receptury Gospodyni…

Dysponujemy również bezpłatnym, dużym parkingiem.

Informacje dodatkowe:

 • Pojemność:

  2 i 3 osobowe
  studio 2+2, 2+3

 • Standard:

  wyżywienie, jadalnia, pokoje z łazienkami, TV-Sat, radio, ogród, plac zabaw, grill, altana, parking

 • Cena:

  do negocjacji

 • nr konta:

  53 1050 1849 1000 0022 4032 5619

więcej informacji >>


Kontakt:

Teresa Sekuła
Tylicz
Kazimierza Wielkiego 64
e-mail
teresa@wbeskid.pl