Jedyna w swoim rodzaju
WIEJSKA CHATA - karczma, noclegi - Barbara i Wiesław Szczypta zapraszają do Tylicza w Beskidzie Sądeckim.

Ofertę kierujemy do grup zorganizowanych, organizatorów przyjęć, spotkań firmowych, imprez okolicznościowych. Zapraszamy również indywidualnych turystów na obiady i kolacje oraz zakrapiane wieczory.

Wiejska Chata stylistyką nawiązuje do XIX-wiecznej chałupy łemkowskiej. Lokal posiada 100 miejsc siedzących, pojemność całkowita - 160 osób. Oferuje drink-bar, trzy sale biesiadne, kominek, antresola, TV.

Menu oparte jest na kuchni góralskiej, wyłącznie z produktów z własnego gospodarstwa. Największą popularnością wśród klientów cieszą się kwaśnica, schab po Tylicku oraz oscypki z boczkiem z grilla. W zasięgu ręki zawsze są swojskie kiełbasy suszące się nad kominkiem.

Organizujemy imprezy plenerowe - kuligi zimowe oraz letnie z ogniskiem w terenie i pieczeniem barana. Dodatkową atrakcją mogą być wypady na strzelnicę, wynajem quadów, czy wyjazdy jeepami w góry.

W każdą sobotę odbywają się imprezy do białego rana z muzyką na żywo oraz zabawą w karaoke. Na specjalne zamówienie zapewniamy prawdziwą góralską kapelę. Organizujemy także busa (16 miejsc) odwożącego gości do domów w okolicy (do kilkudziesięciu kilometrów).

Można tu także zobaczyć jaśkową charmonię, narty chłopa i góralskie portki...

Jeśli roboty się nie imacie
wartko spotkajmy się w Wiejskiej Chacie
tam gro kapelo, piwo się leje
nie wyleziemy aż kur zapieje.

Informacje dodatkowe:

  • Pojemność:

    100 miejsc siedzących, całkowita: 160 osób

  • Standard:

    drink-bar, swojskie jadło, kuligi, imprezy, karaoke, pokoje, parking

  • Cena:

    do negocjacji

więcej informacji >>


Kontakt:

Wiejska Chata
Tylicz, ul. Wiejska 1
tel.: 18 473 11 77
662 162 451
Wiesław Szczypta
wiejskachata-tylicz@interia.pl