Nowoczesny i kompleksowy wypoczynek
Willa Monika zaprasza do Szczawnika w Beskidzie Sądeckim.

Willa przygotowana jest do całorocznego pobytu. Nowocześnie urządzone pokoje z łazienkami, a także apartamenty czekają na Gości. Oferujemy zakwaterowanie wraz z wyżywieniem w pokojach 2, 4 i 6 osobowych. Pokoje wyposażone są w oddzielne łazienki i WC. W każdym pokoju znajduje się TV, szafa, stolik, wyjście na balkon. Wi-Fi na terenie całego obiektu. Dodatkowo salon gier, jadalnia, taras z parasolami.

Prowadzimy całodzienną kuchnię. Polecamy znane potrawy z kuchni polskiej i regionalnej. Przestronna jadalnia i profesjonalny serwis pozwolą miło spędzać czas przy stole.

Dom usytuowany jest nad strumykiem pod lasem. Roztacza się stąd widok na okoliczne góry. W pobliżu rezerwaty przyrody, a całość znajduje się na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Blisko stąd do stacji narciarskiej DWIE DOLINY.

W wolnej chwili można skorzystać z sali rozrywkowej. Stół do ping-ponga, stół bilardowy, dart. Dodatkowo kącik z kominkiem i wyjście na taras z parasolami. Dom usytuowany jest na wzgórzu zaraz przy brzozowym lasku, 20 metrów od strumyka. Przed domem huśtawka, palenisko z rusztem na plenerowe biesiady, stoły. Wejście na taras. Zimową zabawę urozmiaci kulig konny z saniami.

Willa Monika...
...tu odpoczywam.

Informacje dodatkowe:

  • Pojemność:

    pokoje 2, 4 i 6 osobowe

  • Standard:

    pokoje z łazienkami, TV, wi-fi, wyżywienie, grill, gry, plac zabaw, parking

  • Cena:

    40-70 zł/osoba

więcej informacji na naszej prywatnej stronie >>>


Kontakt:

Willa Monika
33-370 Muszyna
Szczawnik 56 F
e-mail
willamonika@wbeskid.pl