Potrzebujesz odpoczynku i relaksu? Gospodarstwo agroturystyczne - Maria i Jan Żywczak zachęcają do odwiedzin Wierchomli Wielkiej w Beskidzie Sądeckim.

Gospodarstwo agroturystyczne znajduje się w środkowej części Wierchomli, naprzeciwko kościoła (dawna cerkiew), u podnóża góry Kiczora (806 m n.p.m.), bezpośrednio na szlaku z Łomnicy-Zdrój na górę Pusta Wielka (1061 m n.p.m.), w niedalekiej odległości od Stacji Narciarskiej Dwie Doliny Muszyna - Wierchomla.

W ofercie osobny dom do wynajęcia, a w nim pokoje z łazienkami 2,3 i 4 osobowe, pokoik TV oraz wyposażona kuchnia do dyspozycji gości. W całym budynku dostęp do Internetu (wifi).

Ponadto istnieje możliwość wykupienia całodniowego wyżywienia, spróbowania regionalnych dań przygotowywanych w dużej mierze z własnych wyrobów i przetworów - m.in. mleka, serów, wędlin, dżemów, soków. Specjalnością gospodyni są różnego rodzaju pierogi.

Tuż przy domu znajduje się altana z piecem do biesiadowania oraz plac zabaw dla dzieci (karuzela, zjeżdżalnia, huśtawka, piaskownica).

Do dyspozycji gości bezpieczny parking przed domem. Łatwy dojazd.

Istnieje możliwość zorganizowania kuligu wraz z ogniskiem.

Piękna okolica, liczne trasy narciarskie i rowerowe, źródełka wody mineralnej oraz szlaki turystyczne zachęcają do letniego, jak i zimowego wypoczynku.

Informacje dodatkowe:

  • Pojemność:

    20 miejsc

  • Standard:

    pokoje z łazienkami, kuchnia, TV, wi-fi, grill, plac zabaw, altana, wyżywienie, parking

  • Cena:

    do negocjacji

więcej informacji >>


Kontakt:

Maria Żywczak
Wierchomla Wielka 53
tel.: 18 446 82 45
zywczak.wbeskid.pl